פנלים מבודדים

בניית בית היא חלומם של כמעט כל זוג צעיר כמו גם אנשים מבוגרים יותר שעדיין לא הצליחו לבנות בית מסיבות שונות. בית הוא עוגן, הוא מקום בטוח ואם הוא שלנו הוא נותן תחושת בטחון ויציבות. אך בניית בית היא מורכבת ורבים מתקשים להרשות לעצמם לבנות בית בעיקר מסיבות כלכליות, והסיבות הכלכליות הללו הן לא רק עלות הבנייה עצמה אלא גם מה שמסביב ובין השאר הצורך במגורים במהלך הבנייה או במילים אחרות – השכירות, זו שמשולמת במקביל לתשלומי המשכנתא מה שמקשה מאוד על המימון מכיוון ששכירת בית לשנה יכולה לעלות עשרות אלפי שקלים רבים. אז מה הפתרון? אחד מהם הוא בנייה מהירה, בנייה באמצעות פנלים מבודדים מה שהולך והופך למקובל היום יותר ויותר.

לבנות במהירות הבזק

אם קניתם שטח במושב או יישוב ואתם רוצים לבנות על השטח הזה ורוצים שזה יקרה במהירות אתם צריכים לבנות באמצעות פנלים מבודדים. איך זה עובד? פשוט מאוד. פנלים כאלו הם פנלים שמגיעים בחתיכות בהתאם לצרכים ולגדלים הדרושים, והם מהווים המסגרת של הבית כמו גם הגג שלו. עם בנייה כזו אין שום בעיה לרצף את הבית כמו שרוצים, אין שום בעיה לשים גג עם רעפים, וכמובן לחלק את הבית באמצעו קירות גבס. ומה מחוץ לבית? בית שנבנה עם פנלים כאלו יכול להיצבע בשליכט בדיוק כמו בית מבטון ובלוקים, וכל מה שצריך הוא לבחור את הצבע הרצוי והבית יראה בדיוק כמו כל בית אחר.

היתרון – בידוד מיטבי

פנלים מבודדים לא סתם נקראים ככה, אלו פנלים ששומרים על בידוד איכותי של הבית, פנלים שמקטינים את החום שנכנס לבית בימים חמים ומקטינים את כמות הקור שנכנס לבית בימים קרים. בנייה כזו היא בנייה ירוקה מכיוון שהחומרים בהם נעשה שימוש הם חומרים שמזיקים פחות לסביבה מאשר בבנייה קונבנציונאלית, ובנוסף, נעשה שימוש מופחת באמצעי חימום או קירור חשמליים. בנייה כזו עם פנלים כאלו גם תבודד את הבית מרעשים בחוץ בצור מיטבית כך שמי שקנאי לשקט שלו זה יהיה הפתרון הטוב ביותר עבורו.

עמידים יותר לתזוזות קרקע

יש לא מעט אזורים בישראל בהם יש תזוזות רבות של הקרקע מה שדורש אחת לכמה שנים שיפוץ לא מבוטל. כשמדובר על פנלים מבודדים הנזק יהיה מועט יחסית וגם אם צריך לשפץ השיפוץ יהיה מורכב פחות וכמובן זול יותר. אם אתם מתעתדים לבנות בית קרקע אל תתפשרו, רק פנלים כאלו יספקו לכם את התמורה הטובה ביותר.

קניית פנלים בע. מעין תעשיות בע"מ…

חברת ע. מעין תעשיות בע"מ היא חברה שקיימת כבר שנים רבות ומתמחה במסחר ובאספקת חומרי בנייה שונים ובניהם פנלים שהינם מבודדים. החברה מקפידה על חומרים איכותיים שנבדקים בקפידה כמו גם על מתן שירות מיטבי ללקוחותיה.