משאבת ג'וקי

כשאנחנו מדברים על ציוד כיבוי אש, אנחנו בדרך כלל מדברים על מטפים ומערכות מתזים. אלו אומנם האמצעים הפופולאריים ביותר לכיבוי אש, אך אנחנו יכולים למצוא עוד שורה ארוכה של אמצעים אשר יכולים לעזור לנו. בין אם כאלה שאנחנו יכולים לרכוש ולהתקין במקום ובין אם מדובר בציוד אשר יכול לשמש גורמים שאנחנו מזמינים בשביל שיעזרו לנו בתהליך הכיבוי.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא במשאבת ג'וקי. מדובר על משאבת לחץ, שמוכרת לנו לא רק מתחום כיבוי אש אלא גם בכל הקשור ללחץ מים באופן כללי. מדובר על משאבות חזקות מאוד שמאפשרות יצירת לחץ מסיבי שמאפשר לכבות את המים.

משאבת ג'וקי מותקנת לא פעם בארונות מיוחדים שמיועדים לפתיחה רק בעת תהליך של כיבוי אש, ביחד עם אמצעים נוספים דוגמא אבקומט, מיכל מיוחד שמכיל אבקה יבשה לכיבוי שריפות. זאת להבדיל ממטף כיבוי אש רגיל, הרי שאבקומוט כולל מטף אבקה יבש במשקל של 6 קילוגרם, אנחנו יכולים להתקין אותו במקומות שונים במבנה, וכך ניתן להשתמש בו בכל פעם כשפורצת שריפה במקום. היתרון שלו, שלהבדיל ממטף מים, הוא שומר הרבה יותר טוב על הציוד במקום, גם אחרי שהוא נשרף.

חשוב לומר, לא כל מקום זקוק לכל ציוד לכיבוי אש, אנחנו יכולים להסתפק במטפים וכן במשאבת ג'וקי מבלי להידרש לדברים אחרים. על מנת לדעת באיזה ציוד מומלץ להשתמש יש ליצור קשר עם אנשי מקצוע, בפרט חברות כמו נור אש, שמציעות לכם אפשרות לרכוש ציוד זה, באופן מקצועי, ובמחירים אטרקטיביים.

מה שכן, חשוב מאוד לבדוק מה קורה החוק ומה אומרות התקנות בנושא. היום כל מבנה חייב להכיל ציוד כיבוי אש מסוגים שונים, על פי ת"י 1928, תקן למערכות כיבוי אש, נקבע מה בדיוק כל מבנה צריך וחשוב לא פחות, מתי יש לבצע בדיקות מקיפות, לתחזוקה של מערכות כיבוי אש מבוססות מים ומערכות אחרות.

לכן, לפני שאתם ממהרים לקנות מערכות כאלה ואחרות, התייעצו עם אנשי מקצוע ותדעו אילו אמצעים אתם צריכים.

כאמור, אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת נור אש תשמח לעמוד לרשותכם, להציע לכם מגוון אמצעים לכיבוי שריפות, כולל משאבת ג'וקי ועוד. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לכל מוצר. צרו איתנו קשר בטלפון או דרך אתר האינטרנט של החברה ונשמח לעמוד לרשותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.